بدون نظر
Sending
User Rating 4.56 (9 vote)
لاغری شکم پهلو

تمرینات پیلاتس بانوان در منزل برای تناسب اندام به سبک ستارگان هالیوودی!

تاریخ انتشار

05 بهمن 1399

تعداد بازدید

2410

زمان مطالعه

4 دقیقه
فهرست مطالب

  پیلاتس بانوان این روزها یکی از جدی‌ترین سبک‌های ورزشی برای رسیدن به حال خوب و بدن خوب است! همه ما به دنبال سلامتی و اندام متناسب هستیم. چیزی که مهم است پیدا کردن ورزشی است که از آن لذت ببریم و دوستش داشته باشیم.

  آندریا سپیر مربی پیلاتسی که در این مقاله حرکات پیلاتس بانوان را آموزش می دهد، تا مدت زیادی از آسیب دیدگی زانو رنج می‌برده است. او می‌گوید: «پیلاتس کمک کرد دوباره احساسی عالی داشته باشم. واقعا از آن لذت می‌برم چون فوق‌العاده قدرتمندم کرده است.»

  امروز آندریا حرکات هوازی با شدت بالا را با حرکات پیلاتس ترکیب کرده است تا تمرینی را برای کل بدن و به خصوص لاغری شکم پهلو به ما ارائه دهد. پس خود را برای آموزش سه حرکت الهام گرفته شده از پیلاتس آماده کنید!

   

  پیلاتس بانوان | لاغری شکم پهلو با تمرین یا تغذیه؟

  در ادامه برای شما تمرینات اختصاصی پیلاتس بانوان لاغری شکم پهلو قرار داده‌ایم اما فراموش نکنید که تمرین کافی نیست! در حقیقت تمرین لازم است و به شما کمک می‌کند اما چیزی که حرف اول و آخر را می‌زند اصلاح برنامه غذایی و کاهش دریافت چربی‌ها و کربوهیدرات‌های اضافه است. 

   

   

  (برای دریافت برنامه غذایی کاهش وزن همین حالا عدد 11 رو به شماره 10009848 ارسال کن)

   

   

   

  لاغری شکم پهلو با حرکات اختصاصی پیلاتس بانوان در منزل

   

  راهنمای شروع تمرینات

  تمام حرکات پایین را به تعدادی که در آموزش گفته شده تکرار کنید. کل چرخه را 3 بار انجام دهید و سعی کنید ۳ تا ۴ مرتبه در هفته، این تمرین را داشته باشید.

   

   

  پشت بازو رقصان

   

  ۱۰

   

  بنشینید و زانوی خود را خم کنید، کف پاها صاف روی زمین و کف دست‌ها پشت سرتان و روی زمین باشد. انگشتان دست‌ها رو به پاها باشد. ران‌ها را به سمت سقف بالا بیاورید و وزنتان را روی دست ها و پاها نگه دارید.

  پای چپ را صاف کنید، انگشتان پا را به طرف جلو صاف کنید. همین‌طورکه پای چپ را به طرف سقف بالا می‌برید، دو آرنج را کمی خم کنید. با پایین آوردن پای چپ، دست ها را به طرف زمین فشار دهید تا دوباره صاف شوند. ۱۰ مرتبه این حرکت پیلاتس بانوان را برای لاغری شکم پهلو تکرار کنید و سپس دوباره برای جهت دیگر انجامش دهید.

   

   

  پیچش میان‌تنه

   

  لاغری شکم پهلو

   

  حرکت بعدی پیلاتس بانوان برای لاغری شکم پهلو این‌طور انجام می‌شود: روی سمت چپ خود دراز بکشید و پاها را با زاویه از ران‌ها صاف کنید. نیم تنه را روی ساعد چپ بالا نگه دارید (درست به حالت پری دریایی!). دست راست را به طرف بالای سر، باز کنید. در یک حرکت هسته بدن را درگیر کنید، پاها را بالا بیاورید و دست راست را به سمت پاها بیاورید تا نوک انگشتان پا را لمس کند.

  با بالا آمدن پاها بدنتان فرمی V شکل به خود می‌گیرد. ساعد چپ را بالا می‌آورید اما از عضلات شکم برای بالا آوردن پاها استفاده خواهید کرد. پاها را پایین بیاورید تا به حالت ابتدایی حرکت بازگردید. ۱۰ مرتبه حرکت را انجام دهید و سپس روی سمت دیگر تکرار کنید.

   

   

  پا پهلو خوابیده

   

  ۱۱

   

  دوباره روی سمت چپ بدن دراز بکشید. سر را روی دست چپ استراحت دهید و دست راست را جلوی میان تنه و برای حفظ تعادل قرار دهید. با پای چپ سه مرتبه به جلوی پای راست ضربه بزنید.

  سپس پای راست را تا جایی که می توانید به سمت سقف بالا ببرید و بلافاصله آن را پایین بیاورید، سه مرتبه به پشت پای چپ ضربه بزنید. ۱۰ مرتبه این حرکتپیلاتس بانوان را برای لاغری شکم پهلو انجام دهید و سپس برای سمت دیگر بدن تکرار کنید.

   

  برپی از پهلو

   

  لاغری شکم پهلو

   

  این حرکت بیشتر شبیه برپی است. ابتدا با یک پرش شروع کنید، دست ها را به طرف زمین پایین بیاورید و پاها را به طرف عقب پرتاب کنید تا به حالت شنا در بیایید. به طرف جلو بپرید.

  در حالی فرود بیایید که پای چپ جلوی پای راست باشد و بلافاصله صاف بایستید. وقتی به بالا رسیدید، عضلات باسن را منقبض کنید. دست ها را روی زمین بگذارید و حرکت را تکرار کنید. این بار هنگام بلند شدن، پای راست را مقابل پای چپ قرار دهید. حرکت را به مدت ۳۰ ثانیه برای لاغری شکم پهلو انجام دهید.

   

  تمرین شما تمام شد! حتما بدن خود را سرد کنید و از تسلیم شدن عضلات عمقی و سطحی خود در برابر پیلاتس بانوان لذت ببرید!

   

  منبع وب سایت

  awaken

  لطفا به این مطلب امتیاز دهید
  Sending
  User Review
  4.56 (9 votes)
  این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
  ×