برنامه بدنسازی فیتامین

برنامه بدنسازی فیتامین چطور طراحی میشه؟

تیم کارشناسان تغذیه، تربیت بدنی و مربیان فیتامین برنامه بدنسازی فیتامین طراحی می‌کنند که شما می‌توانید با این برنامه عضله سازی خیلی حرفه‌ای و خوبی را تجربه کنید. کارشناسان ما یک برنامه بدنسازی کاملاً شخصی‌سازی‌شده، حرفه‌ای و طبق مدل بدنی، سابقه ورزشی و هدف شما را می‌نویسند که بتوانید با ورزش کردن حتی در خانه عضلات بدنتون رو تقویت کنید، فرم بدهید و حتی حجم بیاورید!

 

برنامه بدنسازی فیتامین چند جلسه و چند ماهه‌ست؟

تمرینات برنامه فیتامین، به‌صورت ۳ روز در هفته طرح‌ریزی شده، که در هر جلسه تمرینی در کمترین زمان ممکن، تمامی عضلاتتان درگیر خواهد شد. شما با خریدن یک دوره اشتراک سه ماهه، هر چهار هفته یک بار هم برنامه ورزشیتون عوض میشه و برنامه جدیدی دریافت می‌کنید. 

 

برنامه بدنسازی فیتامین با کدوم سیستم‌های تمرینی بدنسازی برای من برنامه می‌نویسه؟

این برنامه ورزشی براساس بهترین اصول تمرینی مثل تکنیک سوپرست و سیستم تمرین هرمی طراحی شده است. برنامه عضله سازی با فیتامین ترکیبی از چند سیستم تمرینی است که شامل سو‍‍پرست – تری ست ـ هرمی – پیش خستگی و پس خستگی است که بتوانیم طبق شرایط ورزشکارمان برحسب سابقه ورزشی و اهدافشان بهترین تمرینات را برطبق این سیستم ها در تمرینات ورزشی لحاظ کنیم که درکمترین زمان بتوانیم بهترین نتیجه را برایشان فراهم سازیم.

با سیستم‌های تمرینی برنامه بدنسازی فیتامین چگونه به عضله‌سازی می‌رسم؟

برنامه بدنسازی فیتامین شامل تمرینات کل بدن است که همه عضلات شما را در هر جلسه تمرینی درگیر می‌کند و ۱۰۰ درصد شما را به عضله‌سازی و استایل ورزشکاری می‌رساند. یکی از مزایای برنامه عضله سازی با فیتامین این است که می‌توانید در کنار تمریناتتان از برنامه رژیم غذایی ورزشی فیتامین هم استفاده کنید و در هر صورت صاحب یک برنامه اختصاصیِ فوق‌ِحرفه‌ای و عضله‌ساز می‌شوید.

 

سیستم‌های تمرینی در برنامه بدنسازی فیتامین برای من هم مناسب است؟

بله، این برنامه برای همه افراد از مبتدی تا پیشرفته مناسب است و فوق‌العاده عمل می‌کند. همچنین این‌که انتخاب روزهای تمرینی و محل تمرین بر عهده خودتان و براساس زمان آزادتان است، که می‌توانید در محل کار، منزل و یا در باشگاه تمرینات فیتامین را انجام دهید. این برنامه بدنسازی برای همه مناسب است چون:

پرداخت هزینه کمتر از نصف؛
انتخاب نوع برنامه از مبتدی تا پیشرفته؛
امکان انتخاب مکان ورزش (باشگاهی یا خانگی)؛
امکان انتخاب رژیم غذایی ورزشی طبق نوع برنامه ورزشی؛
دسترسی آنلاین به برنامه ورزشی در همه شهرها و کشورها؛
پشتیبانی دائمی برای مشاوره با متخصصان ورزشی باتجربه؛
مشاوره رایگان با بهترین مربیان و کارشناسان ورزش و تغذیه؛
بهره‌مندی از مربی خصوصی – آموزش یک به یک (مربی به ورزشکار)؛
مجموعه تمرینات جذاب، متنوع و چالشی متناسب با فرم بدنیِ هر فرد؛
انتخاب زمان انجام تمرینات ورزشی، محدود به ساعت کاریِ باشگاه نبوده و می‌توانید حتی ۱۱ شب یا ۴ صبح تمریناتتان را شروع کنید.

 

قبل از گرفتن برنامه بدنسازی از چه راهی می‌تونم با کارشناسان مشاوره داشته باشم؟

اگر سوالی دارید یا احتیاج به مشاوره دارید عدد ۱۱ رو به ۱۰۰۰۹۸۴۸  ارسال کنید تا مربی باهاتون تماس بگیره و مشاوره رایگان داشته باشید.

 

من برنامه بدنسازی می‌خوام؛ از کجا برنامه‌ رو دریافت کنم؟

به شما تبریک می‌گیم! انتخاب هوشمندانه‌ای کردید. برای دریافت برنامه کافیه اینجا کلیک کنید!

 

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!