برنامه بدنسازی فیتامین

برنامه بدنسازی فیتامین چطور طراحی می‌شود؟

تیم کارشناسان تغذیه، تربیت بدنی و مربیان فیتامین برنامه بدنسازی فیتامین را طراحی می‌کنند. شما می‌توانید با این تمرینات، عضله‌سازی حرفه‌ای و خوبی را تجربه کنید. کارشناسان ما یک برنامه بدنسازی کاملاً شخصی‌سازی‌شده، حرفه‌ای و طبق مدل بدنی، سابقه ورزشی و هدفتان طراحی می‌کنند. شما می‌توانید با ورزش در خانه هم عضلات بدنتان را تقویت کنید، فرم بدهید و حتی حجم داشته باشید!

برنامه بدنسازی فیتامین چند جلسه و چند ماهه ا‌ست؟

تمرینات برنامه فیتامین، به‌صورت ۳ روز در هفته طرح‌ریزی شده، که در هر جلسه تمرینی در کمترین زمان ممکن، تمامی عضلاتتان درگیر می‌شود. شما با خرید یک دوره اشتراک سه ماهه، هر چهار هفته یک‌بار هم برنامه ورزشی‌تان عوض می‌شود و برنامه جدیدی دریافت می‌کنید.

کارشناسان فیتامین با کدام سیستم‌ تمرینی برنامه طراحی می‌کنند؟

این برنامه ورزشی براساس بهترین اصول تمرینی مثل تکنیک سوپرست و سیستم تمرین هرمی طراحی شده است.

برنامه عضله‌سازی با فیتامین ترکیبی از چند سیستم تمرینی است که شامل سو‍‍پرست – تری ست ـ هرمی – پیش‌خستگی و پس‌خستگی است که بتوانیم طبق شرایط ورزشکارمان برحسب سابقه ورزشی و اهدافشان بهترین تمرینات را برطبق این سیستم‌ها در تمرینات ورزشی لحاظ کنیم که در کمترین زمان بتوانیم بهترین نتیجه را برایشان فراهم سازیم.

با برنامه بدنسازی فیتامین چگونه به عضله‌سازی می‌رسم؟

برنامه بدنسازی فیتامین شامل تمرینات کل بدن است که همه عضلات شما را در هر جلسه تمرینی درگیر می‌کند و ۱۰۰ درصد شما را به عضله‌سازی و استایل ورزشکاری می‌رساند.

یکی از مزایای برنامه عضله سازی با فیتامین این است که می‌توانید در کنار تمریناتتان از برنامه رژیم غذایی ورزشی فیتامین هم استفاده کنید و در هر صورت صاحب یک برنامه اختصاصیِ فوق‌ِ حرفه‌ای و عضله‌ساز می‌شوید

سیستم‌های تمرینی برنامه بدنسازی فیتامین برای من هم مناسب است؟

بله، این برنامه برای همه افراد از مبتدی تا پیشرفته مناسب است و فوق‌العاده عمل می‌کند.

همچنین این‌که انتخاب روزهای تمرینی و محل تمرین بر عهده خودتان و براساس زمان آزادتان است، که می‌توانید در محل کار، منزل و یا در باشگاه تمرینات فیتامین را انجام دهید.

این برنامه بدنسازی برای همه مناسب است چون:

قبل از گرفتن برنامه بدنسازی می‌تونم با کارشناسان مشاوره داشته باشم؟

اگر سوالی دارید یا احتیاج به مشاوره دارید عدد ۱۱ رو به ۱۰۰۰۹۸۴۸  ارسال کنید تا مربی باهاتون تماس بگیره و مشاوره رایگان داشته باشید.

از کجا برنامه‌ بدنسازی رو دریافت کنم؟

به شما تبریک می‌گیم! انتخاب هوشمندانه‌ای کردید. برای دریافت برنامه کافیه اینجا کلیک کنید!


× ورزش در منزل