بدون نظر
برنامه ورزشی فیتامین

ثبت نام در برنامه ورزشی فیتامین

تعداد بازدید

671

زمان مطالعه

4 دقیقه
فهرست مطالب

  پیش از توضیح بخش‌های مختلف برنامه ورزشی آنلاین فیتامین، لازم است که ابتدا به‌خاطر انتخاب فیتامین به‌عنوان بهترین و مؤثرترین راه برای رسیدن به تناسب اندام، سلامتی و شادابی و نشاط، به شما تبریک بگوییم.

  زیرا قرار است که با یک برنامه ورزشی کاملاً شخصی و حرفه‌ای تمرین کنید تا چند برابر سریع‌تر به اهدفتان دست یابید. حال، وقت آن رسیده که نحوه ورود و ثبت نام در برنامه تمرینی فیتامین را به شما کاربران گرامی آموزش دهیم.

   

  ورود به نرم افزار فیتامین

  جهت ثبت نام و دریافت برنامه ورزشی ابتدا وارد سایت فیتامین شده و در منوی سایت، گزینه دریافت برنامه ورزشی را انتخاب کنید.

   

  صفحه ثبت نام در برنامه ورزشی

   

  ثبت نام در برنامه ورزشی

   

  همان‌طورکه در تصویر شماره یک مشاهده می‌کنید، فرم ثبت نام به‌صورت چند کادر خالی، شامل شماره تلفن همراه، ایمیل (به صورت اختیاری)، انتخاب رمز عبور دلخواه و تکرار رمز عبور آورده شده است. برای ادامه فرایند ثبت نام لازم است که این فرم را تکمیل کنید.

   

   

  لیست اطلاعات شخصی

   

  بعد از کلیک برروی دکمه ثبت نام، لیست اطلاعات شخصی شامل نام، نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، شهر و استان محل سکونت و آدرس و کدپستی نمایش داده می‌شود. پس از پر کردنِ کادرهای مربوطه، برروی کلید تأیید و ادامه کلیک کنید.

   

  نوع برنامه ورزشی

  نوع برنامه ورزشی

   

  بعد از تکمیل اطلاعات شخصی، یکی از انواع برنامه‌ها یعنی برنامه تمرینیِ نشاط و بدنسازی یا برنامه تمرینیِ پیشرفته را انتخاب کنید. سپس برروی کلید تأیید و ادامه کلیک کنید.

   

  اطلاعات جسمانی

   

  در این صفحه، برای تکمیل فرم ثبت نام لازم است که اطلاعاتی شامل وزن، قد، دور کمر و دور باسن را وارد کرده و در ادامه به این سؤالات پاسخ دهید.

  • چه فضایی را برای ورزش می‌پسندید؟
  • هدف شما از ورزش‌کردن چیست؟
  • طی ۶ ماه گذشته، به‌صورت منظم ورزش کرده‌اید؟

   

  اطلاعات بیماری

   

  بعد از تکمیل فرم اطلاعات جسمانی، وارد قسمت اطلاعات بیماری خواهید شد. در اینجا گزینه‌هایی شامل آسیب‌ها و عوارض ستون فقرات، آسیب‌های مفصلی، شرایط و وضعیت خاص و کادری برای توضیحات و ممنوعیت‌های پزشکی آورده شده است. بعد از وارد کردن اطلاعات لازم، گزینه تأیید و ادامه را انتخاب کنید.

   

  وضعیت بدن شما

   

  بعد از وارد کردنِ اطلاعات جسمانی و بیماری، صفحه‌ای با عنوان وضعیت بدن شما (شاخص دبلیو اچ آر و توده بدنیِ) نمایان می‌شود. در این بخش، از وضعیت سلامت بدن و اضافه یا کمبود وزن خود آگاه خواهید شد. برای ورود به بخش بعدی، روی گزینه تأیید و ادامه کلیک کنید.

   

  مدل ورزشی

  مدل ورزشی

   

  در بخش مدل ورزشی، لازم است که یکی از مدل‌های تمرینی، شامل تمرکز بر سینه و سرشانه، تمرکز بر عضلات پا و بازو، تمرکز بر عضلات زیربغل و شکم، تمرکز بر سرشانه و بازو و تمرکز بر عضلات پا را باتوجه به علاقه و نیاز بدنیِ خود انتخاب کنید. لازم به ذکر است که هریک از این تمرینات، علاوه‌بر تمرکز برروی مدل انتخابیِ شما، بررروی تمام قسمت‌های بدنتان نیز تأثیرگذار خواهد بود.

   

  صفحه پرداخت برنامه ورزشی

   

   

  ورود به صفحه در انتظار تأیید پرداخت، به این معنی است که شما برای دریافت برنامه، نصف بیشتر راه را رفته‌اید. حال، لازم است که نوع برنامه ورزشی خود یعنی برنامه تمرینی پیشرفته و یا برنامه تمرینی پیشرفته+برنامه مصرف مکمل و سپس یکی از روش‌های پرداخت (آنلاین، کارت به کارت، واریز به حساب) را انتخاب کنید.

  با انتخاب گزینه پرداخت آنلاین و کلیک برروی کلید تأیید و ادامه، به صفحه انجام عملیات بانکی وصل شده و پس از واریز مبلغ، می‌توانید وارد برنامه ورزشی خود شوید. در صورت انتخاب یکی از روش‌های پرداخت یعنی کارت به کارت یا واریز به حساب و انجام واریزی، پس از تأیید اپراتور فیتامین، صفحه برنامه ورزشی شما قابل دسترسی خواهد بود.

   

  ثبت اطلاعات پرداخت

   

  تبریک می‌گوییم؛ اطلاعات شما ثبت شد. پس از تأیید پرداخت، اطلاعات شما توسط کارشناسان ورزشی فیتامین بررسی می‌شود و حداکثر تا ۴۸ ساعتِ بعد، برنامه ورزشی شما فعال شده و قابل دسترسی خواهد بود.

   

  دریافت برنامه ورزشی

  دریافت برنامه ورزشی

   

  پس از تأیید اطلاعات پرداخت شما توسط کارشناسان ورزشی فیتامین، لازم است که با ورود به سایت فیتامین، گزینه ورود به برنامه ورزشی را انتخاب کنید. بعد از انتخاب این گزینه و وارد کردنِ شماره تلفن همراه و رمز عبور، شما وارد برنامه ورزشی شخصی خود خواهید شد.

   

  داشبورد

   

  در این صفحه مدل تمرینی و تعداد جلسات و ست‌ها، تکرار حرکت و راهنمای تمرینات ورزشی شامل گرم کردن بدن، برنامه ورزشی و سرد کردن بدن، نمایش داده شده است.

  لطفا به این مطلب امتیاز دهید
  این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
  ×