درباره فیتامین

درباره فیتامین

با ورزش تحت نظر مربیان حرفه ای خوش اندام شو

تا انتهای مسیر همراه‌تان هستیم

ورزش اصولی و متناسب با شرایط شما، نقش مهمی در پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری‌ها دارد. ما در فیتامین، تعداد زیادی از کارشناسان و مربیان ورزشی را گرد هم آوردیم تا برنامه‌های بدنسازی استاندارد و کاملا شخصی برای کاربران طراحی کنند. برنامه‌های فیتامین با کمک از علم روز و تجربه کارشناسان، کاملا با ویژگی‌های جسمانی، محدودیت‌های حرکتی و سابقه ورزشی شما مطابقت دارد.
همچنین مربیان و پشتیبانان ما همیشه آماده پاسخ‌گویی به سوالات شما هستند و می‌توانید به‌صورت مستقیم با آن‌ها در ارتباط باشید.

fitamin

قصه فیتامین

داستان ما از جایی شروع شد که در مجموعه دکتر کرمانی، کاربران مدام درباره چالش‌ها و نیازهاشان در طول رژیم‌ خود صحبت می‌کردند و سوالات زیادی درباره نوع ورزش و فعالیت‌شان از ما می‌پرسیدند. بنابراین ما احساس نیاز شدیدی به وجود برنامه ورزشی در کنار رژیم غذایی کردیم. بزرگترین هدف ما ارائه یک برنامه ورزشی بود که هم تاثیرگذار باشد و هم کاملا متناسب با وضعیت جسمانی کاربرمان باشد.
در نهایت فیتامین در سال 1395 با هدف ارتقای سلامتی و تناسب اندام به عنوان همکار رسمی دکتر کرمانی کار خود را آغاز کرد.

اپلیکیشن ورزشی فیتامین

می‌توانید به راحتی اپ فیتامین را نصب کنید و یک برنامه ورزشی اختصاصی و متناسب با هدف و ویژگی‌های خود دریافت کنید. تا آخر برنامه مربیان ما همراه‌تان هستند.
اپلیکیشن فیتامین قابل نصب بر نسخه‌های اندروید و آی او اس است و کاربران آیفون و آیپد هم می‌توانند از آن استفاده کنند.