دریافت دوره رژیم + ورزش دکتر کرمانی

برای ادامه مسیر شماره موبایل خودتون رو تایید کنید . اصلاح شماره

{{ timer.text }}

کاربر عزیز، برای خرید بسته ویژه رژیم + ورزش و افزودن آن به دوره فعالی که دارید میتوانید عدد 121 را به سامانه 30006026 ارسال فرمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما هماهنگی لازم برای فعال سازی دوره جدید را انجام دهند.

ویژگی رژیم + ورزش دکتر کرمانی

wave
phone

.1

اپلیکیشن های اختصاصی رژیم؛ ورزش و تغذیه

با اپلیکیشن های هوشمند "به اندام" و "فیتامین" می‌توانید هر جا که هستید و در هر زمانی به برنامه غذایی و برنامه ورزشی خود دسترسی داشته باشید. که هم یادآور دوره رژیم و هم راه ارتباطی مخصوصی بین مربیان و کارشناسان ما با شماست.

phone

.2

همراهی کارشناس تغذیه و مربی ورزشی

در طول دوره برنامه رژیمی، شما در هر دو زمینه؛ تغذیه و ورزش فرصت رزرو تماس و استفاده از مشاوره های کارشناسان غذایی و مربیان ورزشی رو دارید. تا هرچه بهتر و سریعتر به وزن و اندام مورد نظرتون برسید.

phone

.3

رژیم غذایی همراه با سفره خانواده

تو این رژیم قرار نیست هیچ غذایی از سفره غذاییت حذف بشه. شما تو لیست غذایی دکتر کرمانی به هر غذایی که فکرش رو بکنید دسترسی دارید، پس بدون دغدغه می تونید تو وعده های غذایی، همراه خانواده از غذا ها خوشمزه لذت ببرید.

phone

.4

آموزش ویدئویی انجام تمام حرکات ورزشی

دیگه خیالت راحته که تمرینی نیست که بلدش نباشی یا به اشتباه انجامش بدی. شما تو برنامه ورزشی فیتامین به تمام توضیحات انجام حرکت های تمرینی همراه با ویدئوی انجام اون حرکت دسترسی دارید؛ تا در طول تمرین دچار آسیب ورزشی نشوید.

phone

.5

به دلخواه خودتان، با هر وسیله ای

این یه برنامه ورزشی انعطاف پذیر هستش. یعنی شما می توانید بر اساس امکانات ورزشی محل ورزش خود، انتخاب کنید که از چه وسایل ورزشی می توانید استفاده کنید.

شماره تلفن شما ثبت شد
منتظر تماس ما باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان
شماره خود را وارد کنید.

رکورددران رژیم ورزش دکتر کرمانی

دریافت رژیم + ورزش

سوالات متداول

{{ e[0] }}
{{ e[1] }}