header
هم روزه بگیر هم وزن کم کن
کاهش وزن 4 تا 6 کیلویی
در یک ماه
با خرید رژیم روزه‌داری فیتامین، یک برنامه‌ی ورزشی به ارزش 300 هزار تومان هدیه بگیر!
اطلاعات جسمانیت رو وارد کن
جنسیت :
خانم
آقا

سوالات متداول

رژیم روزه داری فیتامین چطور کار میکنه؟ arrow icon

تو این برنامه به شما ماهانه با توجه به شرایط بدنی و پیشرفتتون برنامه خاصی از مواد خوراکی داده میشه که باید اون وعده‌های غذایی‌تون رو تدارک ببینید. در این برنامه غذایی شما دارای 3وعده اصلی و 1 وعده فرعی هستید.

این رژیم مناسب چه افرادیه؟ arrow icon

کسایی که دچار اضافه وزن یا چاقی هستند. کسایی که به اصطلاح دچار استپ وزنی شدن و روند کاهش وزنشون متوقف شده. کسایی که می‌خوان تو یه بازه زمانی محدود، مثلاً برای یه عروسی یا یه سفر مهم، وزن کم کنند. کسایی که به دنبال یه برنامه غذایی سالم و اصولی هستن که بهشون کمک کنه به تناسب اندام برسند.

فرق این رژیم با رژیم فستینگ چیه؟ arrow icon

رژیم روزه‌داری فیتامین نوعی رژیم فستینگه که توی اون علاوه بر زمان غذا خوردن، نوع و مقدار غذا هم مشخص می‌شه.

بعد از چه مدتی متوجه کاهش وزن میشم؟ arrow icon

کاهش وزن شما به عوامل مختلفی مثل سن،قد، وزن بستگی دارد. اما با توجه به اینکه در این رژیم علاوه بر ساعت روزه‌داری برنامه کاملی برای مقدار غذا، نوع غذا و فعالیت بدنی شما داره، به طور کلی می‌تونید انتظار داشته باشید که از انتهای هفته اول متوجه کاهش وزنتون بشید.

رژیم روزه‌داری فیتامین برای سلامتی من ضرر نداره؟ arrow icon

رژیم فستینگ یا روزه‌داری فیتامین مثل همه رژیم های دیگه محدودیت هایی رو برای بدن ایجاد می کنه تا فرد به هدف دلخواهش برسه. این محدودیت ها ممکن برای بعضی افراد که داری بیماری خاصی باشند مشکل آفرین باشه. ما توصیه میکنیم ابتدا با مشاورها و کارشناسان ما صحبت کنید و در صورت نبودمشکل رژیمتون رو شروع کنید.(02191308023)

این رژیم تنوع غذایی داره یا فقط به مصرف غذاهای خاص محدود می‌شه؟ arrow icon

این رژیم با تمرکز بر مصرف غذاهای خاص و در دسترس، به شما کمک می‌کنه تا در کمترین زمان به وزن ایده‌آل خود برسید. با داشتن سه وعده اصلی مغذی و یک میان وعده به همراه لیست غذایی که توسط متخصصان تغذیه برای ایجاد حس سیری بیشتر شما طراحی شده.

می‌تونم در زمان روزه‌داری ورزش کنم؟ arrow icon

بله، همراه رژیم روزه‌داری شما اشتراک برنامه ورزشی هم فعال میشه که برای اثر بخش تر بودن رژیمتون در هر ساعتی که امکانش رو دارید می‌تونید تمرین هاتون رو انجام بدید.

رژیم روزه‌داری چه فوایدی داره؟ arrow icon

بعضی از فواید رژیم روزه‌داری: - کاهش وزن - افزایش حساسیت به انسولین - پیشگیری از دیابت نوع دو - کاهش التهاب و در نتیجه پیشگیری از بیماری های مزمن - افزایش تمرکز، خلق و خوی بهتر و افزایش قدرت حافظه - افزایش هورمون رشد - از بین رفتن سلول های آسیب دیده از طریق فرآیند اتوفاژی

می‌توانم این رژیم رو در ماه رمضان استفاده کنم؟ arrow icon

بله، این رژیم برای ماه رمضان طراحی شده و می توانید از این فرصت برای رسیدن به وزن و اندام دلخواهتون استفاده کنید.

دریــافـت مشـــاوره رژیــــم برای دریافت رژیم فیتامین می‌تونی از
کارشناسان تغذیه‌مون مشاوره بگیری