0

چگونه با فیتامین، به ورزش علاقمند شدم

دسته بندی ها : انگیزشی ۶ آبان ۱۳۹۶ مدیر سایت 408 بازدید

هیچ گاه در مدرسه به دنبال ورزش‌کردن نبودم، در ورزش دست و پا چلفتی بودم و هیچ توانایی یا استعداد خاص ورزشی در خودم نمی‌دیدم که بخواهم آن را دنبال کنم؛ همیشه هم آخرین نفری بودم که کسی من را در تیم خودش انتخاب می‌کرد.

به‌خاطر همین موارد، از کودکی مطمئن بودم آینده من در کتاب خلاصه می‌شود و هیچ ارتباطی با ورزش نخواهم داشت، بنابراین از همان سن تصمیم گرفتم تا در تیم دوستانم بازی کنم بدون اینکه منجر به باخت‌شان شوم، می شود گفت که فقط در تیم بودم و هیچ نقشی نداشتم.

کابوس چربی‌های اضافه

حال بعد از گذشت سی سال تصمیم گرفته‌ام چربی‌های اضافه بدنم را آب کنم و لاغرتر شوم، حالا به این فکر می‌کنم که چه اشتباهی مرتکب شده‌ام و می خواهم قبل از اینکه دیر شود و دچار پوکی استخوان شوم، همه چیز را جبران کنم؛ دیگر وقت آن رسیده که قبل از ابتلا به فشار خون و دیابت، به سراغ ورزش و باشگاه بروم.

با وجود اینکه کاملاً متوجه شدم که همین امروز هم دیر است، اما باز هم اینکه بخواهم به باشگاه رفتن عادت کنم کمی زمان خواهد برد و همه خاطرات بد گذشته درباره ورزش در ذهنم تکرار می‌شوند.

آیا در باشگاه موجب خنده دیگران خواهم شد؟ چگونه طرز استفاده از وسایل ورزشی را به درستی یاد بگیرم؟ گاهی اوقات با خودم فکر می‌کنم که باید همه چیز را فراموش کنم و بازنشسته شوم، چون بدن من تا آخر عمر همین خواهد بود.

در نهایت، بعد از کلنجار رفتن با خودم فهمیدم که تمام مشکلاتم ریشه در عدم اطلاع من نسبت به ورزش داشته است؛ هیچ‌گاه به یاد ندارم که مربی ورزشی‌مان در مورد قوانین بسکتبال چیزی به ما یاد داده باشد؛ وقتی با دقت بیشتری خاطراتم را مرور می‌کنم، می‌بینم که قبلاً اعتماد‌به‌نفسم به قدر کافی نبوده، ولی حالا اعتمادبه‌نفس کافی دارم و می‌توانم پرسش‌هایم را مطرح کنم و در ورزش پیشرفت داشته باشم.

بهترین تصمیم برای تحول در زندگی

در نهایت تصمیم گرفتم به صورت آنلاین، برنامه ورزشی مخصوص خودم را خریداری کنم که دیگر نیازی به کلنجار رفتن با خودم را هم نداشته باشم؛ بعد از جستجوی بسیار در سایت‌های مختلف و پرس‌وجو از افراد مختلف، به این نتیجه رسیدم که برنامه ورزشی آنلاین فیتامین، بهترین برنامه ورزشی و پشتیبانی را دارد؛ اطمینان از اینکه برنامه ورزشی من تحت نظر مربی بوده و افراد حرفه‌ای دائماً پیشرفت من را کنترل می کنند، باعث می‎شد تا هیچ نگرانی دیگری نداشته باشم.

پس از گذشت مدت زمان کوتاهی، به دیدن یکی از دوستانم رفتم، که بلافاصله متوجه تغییراتی که در استایلم اتفاق افتاده بود شد و به شدت تحت تأثیر قرار گرفت. همه با یک نگاه متوجه می‌شدند که من نسبت به قبل لاغرتر و عضلانی‌تر شده‌ام. خیلی جالب بود که دوستانم همه می‌گفتند، اعتماد به‌نفسم نسبت به قبل بیشتر شده است.

چگونه به ورزش علاقمند شدم

با فیتامین انگیزه گرفتم

مهمترین مورد برای علاقمند شدنم به ورزش بود. بارها شده بود که می‌خواستم به سراغ ورزش بروم، اما هر بار با مرور خاطرات بد گذشته‌ام و بهانه‌هایی که می‌آوردم، ورزش کردن را به بعدها موکول می کردم؛ اما این بار با کمک تیم پشتیبانی برنامه ورزشی فیتامین، تجربه جدیدی از ورزش داشتم؛ هر بار که کارشناسان با من تماس می‌گرفتند، برایم انگیزه‌ای می‌شد تا جدی‌تر تمریناتم را دنبال کنم.

برنامه ورزشی برای تمامی فصول

قبلاً عادت داشتم هرگاه که هوا خوب بود به بیرون رفته و نیم ساعتی قدم بزنم؛ اما زمانی که هوا خوب نبود دیگر کاملاً ورزش را کنار می‌گذاشتم؛ با تهیه برنامه ورزشی فیتامین، دیگر آب و هوا مهم نبود و هر زمان که می‌خواستم در منزل مشغول ورزش می‌شدم.

عدم محدودیت زمانی

با وجود شاغل بودن، همیشه مشکل رفتن به باشگاه داشتم و یکی از بهانه‌هایم همین شاغل بودنم در بیرون از منزل بود؛ دیگر ساعت‌هایی می‌توانستم ورزش کنم که باشگاه رفتن برایم دشوار بود؛ با کمک برنامه ورزشی آنلاین، دیگر بدون هیچ محدودیتی هرگاه که می‌خواستم مشغول ورزش می‌شدم.

عدم محدودیت مکانی

دیگر ورزش کردن محدود به خانه نبود، حتی زمانی‌که در مسافرت بودم هم می‌توانستم به صورت آنلاین یا طبق نسخه پرینت گرفته شده برنامه ورزشی‌ خود به پیشرفتم ادامه دهم.

مشورت متخصصان ورزش

هرگاه که برایم سوالی پیش می‌آمد بلافاصله می‌توانستم از طریق تلگرام یا به صورت تلفنی با متخصصان، ارتباط برقرار کرده و پرسشم را مطرح کنم.

بهترین برنامه تغذیه‌ای

خوشبختانه برای تهیه برنامه تغذیه‌ای نیز با هیچ مشکلی روبه‌رو نشدم و توانستم با چند کلیک برنامه تغذیه‌ای دکتر کرمانی را نیز خریداری کنم و همگام با برنامه ورزشی به پیش ببرم.

به طور کلی می توانم بگویم تجربه ورزش با فیتامین، برایم تجربه‌ای بی‌نظیر بود، دیگر با این برنامه ورزشی هیچ بهانه‌ای برای ورزش نکردن نخواهید داشت.

 

http://www.sparkpeople.com

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مقالات مرتبط

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه :

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!