0

چند تکنیک برای اینکه تبدیل به یک زوج سالم شوید

دسته بندی ها : اطلاعات عمومی ورزش, ورزش، سلامتی ۵ آبان ۱۳۹۵ Ali.kharidar 3 بازدید

به نظر می رسد کسی را پیدا کرده اید. جفت عالی ای به نظر می رسید که هیچ عیبی ندارید. شما دو نفر با هم زندگی می کنید و بیشتر از این آسایش وجود ندارد.

صبح ها کمی دیرتر از خواب بیدار می شوید تاکمی بیشتر در رختخواب با او باشید و مستقیما از خانه به منزل می آیید تا او را ببینید.

با این وجود که زمان زیادی را برای نیمه گمشده ی خود صرف می کنید، توجه کمتری به تناسب اندام و خودتان دارید. ناگهان می بینید که هیچ وقت این گونه از لحاظ عاطفی شاد نبوده اید و از لحاظ فیزیکی پر شده اید. در این زمان متوجه اضافه وزن عشق می شوید. در نهایت خوردن پیتزا و شب هایی که بیرون می گذرانید در هر دوی شما ظاهر شده است.

حفظ تناسب اندام و تغذیه مناسب در رابطه طولانی مدت زوج ها نادیده گرفته می شود، اما روش های مختلفی وجود دارد که می توان اطمینان یافت شما و نیمه گمشده تان از اضافه وزن جلوگیری می کنید.

درباره آن صحبت کنید

۰۸۰۵۹۵_۰۶۴۷_۲٫jpg

اولین راه برای کم کردن وزن عشقی که بدست آورده اید، درک نیاز به ایجاد تغییرات است. ممکن است صحبت کردن درباره این موضوع با نیمه گمشده تان سخت باشد چون نمی خواهید وقتی با هم شاد هستید مانند فرد بدی به نظر برسید، اما توضیح دهید که تصور می کنید هر دوی شما برای اینکه در زندگی روزانه سالم تر باشید نیاز دارید کارهای بیشتری انجام دهید.

به علاوه، تغییرات سالم به معنی زندگی طولانی تر و شاد تر با یکدیگر است.

با هم رژیم بگیرید

۰۸۰۵۹۵_۰۶۴۷_۳٫jpg

هر کسی که به تنهایی رژیم گرفته است می داند که ادامه مسیر به تنهایی سخت است. رژیم گرفتن با نیمه گمشده تان حتی بهتر از رژیم گرفتن با دوستانتان است زیرا با شریک زندگی خود بیشتر غذا می خورید و می توانید یکدیگر را تشویق به انتخاب های بهتر کنید.

روش خود را مستمر و واقعی انتخاب کنید- رژیم را نشکنید. هیچ چیزی بیشتر از دو فرد بد اخلاق، محروم از غذا نمی تواند باعث سرعت بخشیدن در درگیری شود.

با یکدیگر ورزش کنید و بدوید

۰۸۰۵۹۵_۰۶۴۷_۴٫jpg

انجام کارهای جدید با شریک زندگی خود، یکی از بهترین روش ها برای ساختن رابطه یتان است، و این کار جدید می تواند انجام فیتنس باشد. به شریک زندگی خود بگویید که خیلی تمایل دارید ورزش کنید اما اگر این کار را با هم انجام دهید بسیار بهتر است.

۸ راند تباتا را باهم انجام بدهید و یا اگر می خواهید یوگا را برای اولین بار انجام بدهید، بخندید. با این کار رابطه شما تقویت می شود و تجربیات بامزه ای دارید که بعدها می توانید به صورت داستان نقل کنید.

با یکدیگر دویدن یکی از بهترین روش هایی است که به شما کمک می کنید که در عین حال که تناسب اندام خود را حفظ می کنید، با هم باشید (و هر چند وقت یکبار بیرون باشید). خارج شدن از نت فلیکس (یک مجموعه تفریحی) و پرداختن به دوی ۵ کیلومتر می تواند یکی از کارهای فوق العاده ای باشد که به عنوان یک زوج انجام می دهید.

کار کردن با یکدیگر برای دست یابی به یک هدف و تشویق کردن هم می تواند کار تیمی را به شما بیاموزد.

سلامتی خود را از شریک زندگی خود جدا نکنید

تناسب اندام و تغذیه دو هدف بسیار شخصی هستند و درباره تمایل به شیوه زندگی، تمام افراد تفکر مشابهی ندارند. اگر شریک زندگیتان نسبت به تغذیه، ظاهر و احساساتش رضایت دارد، سعی نکنید آن را تغییر دهید. اگر شما احساس رضایتی نسبت به آن ندارید، شاید دلیلش این است که این شخص جفتی نیست که شما در زندگی می خواستید. هم چنین نسبت به تقلید از عادات شریک زندگی خود هوشیار باشید. چون او تمایل دارد که دسر بخورد به این معنا نیست که باید در خوردنش به او کمک کنید.

هم چنین این حالت، در موردی نیز به کار می رود که شریک شما نیازی به رژیم نداشته باشد یا تنها یک ماه به رسیدن به وزن دلخواهشان فاصله دارند. در این حالت احساس بدی نداشته باشید، با سرعت خودتان پیش بروید و در نهایت به نقطه ای که تمایل دارید می رسید.

هدف گذاری کنید و پیشرفت یکدیگر را دنبال کنید

۰۸۰۵۹۵_۰۶۴۷_۵٫jpg

اگر هم شما و هم شریک زندگیتان تصمیم دارید که با یکدیگر به تناسب اندام دست پیدا کنید، می توانید هدف گذاری مشترک داشته باشید که چهار روز در هفته به باشگاه بروید. سعی کنید شرط های کوچکی برای برنده شدن با هم ببندید.

در عین حال که حالت رقابتی دارد ، زمانی که روزهای سختی برای شریک زندگیتان هست، مشوق هم باشید.

خوردن در بیرون را محدود کنید

۰۸۰۵۹۵_۰۶۴۷_۶٫jpg

هنگامی که در دوران نامزدی هستید، رفتن به رستوران تبدیل به عادتی ذاتی می شود. بهترین گزینه این است که با هم تصمیم بگیرید که می خواهید چیکار کنید و بهترین حالت بودن با یکدیگر است. اما اگر این کار را زیاد انجام بدهید و زیاد بیرون بروید در نهایت کالری بیشتر از نیازتان مصرف می کنید، جدا از این که چقدر پول خرج می کنید.

در روزهای که هر هفته یا هر ماه با هم بیرون می روید محدودیت قائل شوید.

با هم آشپزی کنید

۰۸۰۵۹۵_۰۶۴۷_۷٫jpg

خرید و آشپزی با یکدیگر تفریح خوبی است، و یکی از بهترین شیوه هایی است که زوج ها می توانند سلامت و تناسب اندام خود را کنترل کنند. برنامه ریزی برای غذای سالم و پختن آنها با هم این اطمینان را به شما می دهد که بهترین انتخاب های تغذیه ای را داشته اید، و هر دو یک مهارت جدید را بدست می اورید که در طولانی مدت ارزش آن حتی بیشتر هم می شود.

رابطه جنسی داشته باشید

شگفت زده شدید. رابطه جنسی نه تنها برای حفظ یک رابطه مستحکم لازم است بلکه باعث تناسب اندام نیز می شود. بر اساس مجله روز زن، نیم ساعت رابطه می تواند در حدود ۱۴۴ کالری بسوزاند.

اگر می خواهید بیشترین فایده را از تمرین رختخواب خود داشته باشید، اطمینان پیدا کنید که هر دو درگیر هستید.

کاری از گروه فیتامین
یه راه آسون‌تر برای ارتباط با ما عضویت در کانال فیتامین

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه :