0

موارد قابل توجه در انتخاب کفش های پیاده روی

دسته بندی ها : اطلاعات عمومی ورزش, ورزش، سلامتی ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ Ali.kharidar 79 بازدید

از آنجایی که برای خانم های جوان انتخاب کفش های پیاده روی فشن و زیبایی کفش پیش از عملکرد آن قرار می گیرد، راحتی آن نیز نقش بزرگی را ایفا می کند. سال ها کمر درد داشته ام و می دانم انتخاب نوع کفش می تواند آن را بهتر یا بدتر بکند. احتمالا نمی دانید که یک چهارم استخوان های بدن در پاها قرار دارد، به همراه مفاصل، تاندون ها و رباط ها. برای مدیریت درد، نقش کفش ها بسیار حائز اهمیت است.

توانستم اسکن پاهایم را بدست آورم و نیازهای آنها را بشناسم. فکر می کنم این کار فوق العاده بود. اسکن پاهایم را ببینید.

بر اساس این اسکن، انحنای پای زیادی دارم و باید از آنها حمایت کنم. مشکلات مربوط به انحنای پا هم چون التهاب پلانتر را در گذشته داشته ام و تمام کسانی که این بیماری را دارند می دانند اصلاح آن کار راحت و سرگرم کننده ای نیست. تیم بررسی کننده به من گفتند که کفی کفش بسیار مهم تر از لبه خارجی آن است. با توجه به این اسکن آنها توانستند تشخیص دهند که چه میزان حمایت برای من لازم است.

اکنون، نوبت استایل کفش است.

The ABEO Advance

بیایید با کفش های ورزشی شروع کنیم. باز هم به سبکی کشیده شدم که مد روز است، هم چون کفش های سبکی که در بازار وجود دارد. برای حمایت بیشتر از انحنای پایم، این استایل را که ادونس نامیده می شود و رنگارنگ است و وزن سبکی دارد را انتخاب کردم. به علاوه، آنها بر اساس اسکن پاهایم یک ABEO ارتوپد ورزشی را نیز به آن اضافه کردند.

ABEO Lilia Metatarsal

کسانی که مشکل انحنای پا دارند نباید به مدت طولانی از صندل هایی که شلاپ شلاپ می کنند استفاده کنند. اما در فصل تابستان، تقریبا غیر ممکن است که بعد از تمرین یا برای خرید و یا برای رفتن به ساحل از پوشیدن این صندل ها امتناع کرد.

سومین نوع، کفش های لژ دار است. گاهی می خواهم فشن باشم و هم راحت. قبول دارم، هیچ چیز وحشتناکتر از این نیست که آخر شب نتواید از درد بخوابید. این کفش ها نیز از انحنای پا حمایت می کند، قسمت انگشتان پای آن بزرگتر است و از استخوان های پا بیشتر حمایت می کند. این کفش ها برای کسانی که انحنای پای زیاد دارند مناسب است، هم چنین از استخوان های پا حمایت می کند، وزن بدن را توپ پا انتقال می دهد و درد و فشار جلوی پا را تسکین می دهد. این کفش ها خوش استایل هستند، پوشیدن آنها راحت است و می توان آنها را با جین های کوتاه و لباس های تابستان پوشید.

کاری از گروه فیتامین
یه راه آسون‌تر برای ارتباط با ما عضویت در کانال فیتامین

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه :

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!