0

درباره فیتامین

درباره ما

امروزه با توجه به ماشینی شدن زندگی بشر و بروز مشکلات زندگی ماشینی – از قبیل کم تحرکی- “سلامتی” و “تناسب اندام” ، دو موضوع مهم در زندگی ما شده اند.

۰۱-berpikirآیا من سالم زندگی میکنم؟ برای داشتن اندام متناسب باید چکار کنم؟ چگونه تحرک بدنی داشته باشم؟ در طول روز لازم است چه مقدار تحرک داشته باشم؟
اینها سوالاتی است که ذهن خیلی از مردم را به خود مشغول کرده است.

our-health24-exercise-plane-for-women-800x400داشتن اطلاعات صحیح و کافی در زمینه تحرک بدنی و ورزش، نکته بسیار حائز اهمیتی است که ما را در راه داشتن یک زندگی پرتحرک و سالم یاری میدهد.
گروه فیتامین در مجموعه دکترکرمانی، تلاش میکند با یاری کارشناسان زبده تربیت بدنی، اطلاعات ورزشی مورد نیاز شما را در اختیارتان بگذارد.۹

با تلاش گروه فیتامین شما میتوانید از مشاوره های رایگان کارشناسان ورزشی سود ببرید. کارشناسان فیتامین به شما کمک میکنند تا بهترین نوع حرکات ورزشی را انتخاب کنید و راههای جلوگیری از آسیبهای ورزشی را بشناسید. همچنین اگر از برنامه غذایی کاهش وزن پیروی میکنید، مناسبترین ورزشها به شما معرفی خواهند شد.۸۱c69a6a97a1491de876dbb9d60b8a98

برای تماس با گروه فیتامین میتوانید از امکانات تماس تلفنی، چت آنلاین و ارسال پست الکترونیک استفاده کنید. کارشناسان مجرب تربیت بدنی، بهترین مشاوره های ورزشی را در اختیار شما خواهند گذاشت. برای اصلاح برنامه ورزشی خودتان یا اصلاح حرکات ورزشی یا یادگیری حرکات خاص برای نواحی خاص بدن، روی ما حساب کنید .
منتظر خبرهای خوبی از طرف ما باشید.

عدد ۷ را به ۳۰۰۰۶۰۲۶۳۶ پیامک کنید، مربی ورزشی با شما تماس می گیرد.

گروه کارشناسان تربیت بدنی فیتامین

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!