0

جملات انگیزشی ورزشی انرژی‌زا

دسته بندی ها : انگیزشی ۲۶ آذر ۱۳۹۷ Ali.kharidar 46 بازدید

شاید بسیاری از ما برای شروع ورزش یا ادامه تمرینات مان نیاز به جملات انگیزشی ورزشی داشته باشیم، جملاتی جادویی که انرژی مان را چند برابر کرده و ما را با انرژی ای وصف ناپذیر به سمت باشگاه روانه کند. درست زمانی که به آخرین تکرارهای اسکوات مان رسیده ایم ولی دیگر نفسی برای ادامه تمرین نداریم، تنها یک جمله انگیزشی ورزشی می تواند توپ را داخل زمین ما بیاندازد و درست در لحظه موعود، انرژی از دست رفته مان را بازگرداند.

جملات انگیزشی ورزشی برای ورزشهای مختلفی همانند بدنسازی کاربرد داشته و با به خاطر سپردن این جملات کوتاه و پرمعنا می توانید در هر لحظه ای که به انگیزه نیاز داشتید، انرژی تان را مضاعف کنید. حال اگر این جملات از زبان راک، یکی از اسطوره های رشته بدنسازی و فعال عرصه سینما باشد، قطعاً اثربخشی و لذت شنیدن این جملات برایتان چندبرابر خواهد شد.

در ادامه بهترین جملات انگیزشی ورزشی ای که دواین جانسون (Dwayne Johnson) یا همان راک در پست های اینستاگرامی خود نقل کرده است را در اختیارتان قرار می دهیم. این جملات انگیزشی جملات بسیار با ارزشی هستند که راک در لحظاتی که به اصطلاح کم آورده، به خود گوشزد می کرده تا دوباره و دوباره تلاش کند و هیچگاه دست از تمرینات ورزشی چالشی خود برندارد.

 جمله انگیزشی ۱

برای موفقیت همیشه نباید فوق العاده باشید. موفقیت یعنی پشتکار و سخت تلاش کردن برای به دست آوردن خواسته هایتان، بعد از این فوق العاده بودن خودش به سراغتان خواهد آمد.

 

جمله انگیزشی ۲

نیرو، عرق و احترام، سه اصل مهم در ورزش است که تنها کافی است دو مورد اول را وسط بگذارید تا به سومین مورد یعنی احترام دست یابید.

 

جمله انگیزشی ۳

 من همیشه دوست دارم از سختی و مشکلات گذشته ام برای انگیزه گرفتن امروز استفاده کنم.

 

جمله انگیزشی ۴

پیمودن جاده رسیدن به موفقیت و سربلندی همیشه با کار دشوار و پشتکار میسر می شود. همه رقبایتان را کنار بزنید و بالاتر از همه قرار بگیرید. همواره در جستجوی موفقیت باشید.

جمله انگیزشی ۵

من در سنین نوجوانی یاد گرفته ام که هیچ جایگزینی برای سخت کار کردن وجود ندارد و نخواهد داشت.

 

جمله انگیزشی ۶

موفقیت در هرچیزی فقط در صورتی ممکن می شود که روی آن کار تمرکز داشته باشید و تلاش کنید و در نهایت هر دو را تحت کنترل بگیرید.

 

جمله انگیزشی ۷

همه مردانی که می شناسم و  به موفقیت رسیده اند، همگی اندام فوق العاده ای داشتند و از این بابت مطمئنم که همگی با عرق ریختن و پینه زدن دستهایشان به اینجا رسیده اند.

 

جمله انگیزشی ۸

هر روزم را با لنگر انداختن (شروع تمرینات بدنسازی) شروع می کنم، فرقی نمی کند که در خانه باشم یا سر فیلمبرداری.

 

جمله انگیزشی ۹

ورزش کار ساده ای است، فقط انجامش دهید.

 

جمله انگیزشی ۱۰

وقتی زندگی شما را در موقعیت دشواری قرار داد، نگویید، چرا من؟ بگویید، آره،  امتحانم کن.

 

جمله انگیزشی ۱۱

با انگیزه و کمی استعداد، می توانید کوه ها را جابه جا کنید.

 

جمله انگیزشی ۱۲

همیشه از من میپرسند:« راز موفقیت تو چیست؟» راز واقعی این است که هیچ رازی وجود ندارد. فروتن، تشنه موفقیت و کسی باش که سخت تر از همه کار می کند.

 

سه قدم پیشنهادی راک برای شروع ورزش

 قدم اول: هدف تان را انتخاب کنید و روی کاغذ بنویسید

اگر هدفی برای رفتن به باشگاه و ورزش کردن نداشته باشید، بدون شک با خرید برنامه ورزشی فقط خودتان را اذیت خواهید کرد. داخل ذهنتان برای خود برنامه ریزی دقیقی از اهداف خود داشته باشید و آن را روی کاغذ پیاده کنید. حالا وقت انجام آن است و باید برنامه ورزشی براساس سطح آمادگی و هدفتان تهیه کنید.

 

 

قدم دوم: از زمان خود نهایت استفاده را ببرید

برنامه ریزی دقیق و منسجمی داشته باشید، باشگاه رفتنتان نباید بیشتر از زمانی که برنامه ریزی کردید به طول بیانجامد. برای رسیدن به این خواسته کافی است حواستان در حین انجام تمرین پرت نشود، تلفن خود را داخل کمد باشگاه قرار دهید و هیچگاه به خاطر تنبلی یا خستگی، تمرین باشگاه خود را کنسل نکنید. اگر می خواهید همه شرایط را برای رسیدن به اهدافتان تغییر دهید، حتماً مقاله انگیزشی: چگونه با استفاده از محیط به اهدافمان برسیم؟ را مطالعه کنید.

حتی اگر مریض هستید، مقید به رفتن باشگاه باشید. حتی اگر شده بروید و فقط ۱۵ دقیقه تمرین کنید.

 

قدم سوم: خلاق باشید

همه ما دسترسی به باشگاه نداریم. کافی است خلاق باشید و برای خودتان یک باشگاه خانگی بسازید. برای دریافت برنامه ورزشی نیز می توانید به صورت آنلاین برنامه خود را از کارشناسان فیتامین دریافت کنید. تمریناتی که حتی داخل هتل و در حین سفر نیز می توانید آنها را انجام دهید. حتی می توانید به جای برنامه تمرینی در حین سفر به دوچرخه سواری بروید و علاوه بر کالری سوزی، گشت کوتاهی داخل شهر داشته باشید. اگر همیشه برای ورزش کردن بهانه می آورید، مقاله با این روش انگیزشی دیگه نمیگی از شنبه… را بخوانید.

 

شخصیت راک در ورزش

راک هیچگاه طرفدار تنبلی و عقب انداختن کارها نبود. او همیشه از اصطلاح لنگر انداختن به جای شروع صبح با ورزش استفاده می کرد. فرقی نداشت که کجای دنیا باشد، به هتل می رفت، دوش می گرفت، غذا می خورد و بعد از خوردن یک فنجان قهوه سراغ باشگاه می رفت. راک همیشه اینگونه صبحها لنگر کشتی اش را می انداخت.

او همیشه ناراحتی های اش را نیز با خود به باشگاه می برد و با افسردگی ها و شکست هایش درحین تمرینات چالشی مبارزه میکرد. طبق گفته های راک، داشتن انگیزه و شخصی که انگیزه شما برای ورزش باشد نیز یکی دیگر از نکاتی است که حتماً باید قبل از رفتن به باشگاه به آن توجه کنید. یادتان باشد که بزرگترین رقیب شما برای نرسیدن به موفقیت، خود شخص شما هستید.

 


https://www.menshealth.com/entertainment/a25386775/the-rock-motivational-quotes/

https://www.menshealth.com/fitness/a19911094/the-rock-dwayne-johnson-travel-workout-motivation/

یه راه آسون‌تر برای ارتباط با ما عضویت در کانال فیتامین

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه :