0

رؤیای رسیدن به تناسب اندام با فیتامین

اگر می‌خواهید تناسب اندام را از رؤیا به واقعیت تبدیل کنید، به شما تبریک می‌گوییم؛ چون با کلیک برروی این مطلب، اولین قدم برای رسیدن به این هدف جذاب را برداشته‌اید. اگر با انجام کوچک‌ترین کارها احساس خستگی و بی‌حالی دارید؛ اگر بیشتر اوقات احساس کسالت مفرط می‌کنید، وقت آن رسیده که از همین لحظه فکری اساسی به حال سلامتی خود کنید. تحرک و ورزش، کلید سلامتی، تناسب اندام و اکسیر جوانی است.

رویای رسیدن به استایلی جذاب، جزو آرزوهای افرادی است که به زیبایی، شادابی و تناسب اندام خود اهمیت می‌دهند. پس برای دانستن راز رسیدن به تناسب اندام، تا پایان این مطلب همراه ما باشید. گروه فیتامین با دغدغه ایجاد تحرک و شادابی و نشاط در خانه هر ایرانی، به ارائه اولین برنامه ورزشی آنلاین، (متناسب با استانداردهای علمی بدنسازی) پرداخته است. این برنامه علاوه‌بر تضمین سلامتی و نشاط، کمک شایانی به کاهش وزن و افزایش قدرت بدنی شما خواهد کرد.

چگونه به فیتامین اعتماد کنم؟

از جمله قابلیت‌هایی که موجب تمایزِ برنامه ورزشی فیتامین با برنامه‌های دیگر می‌شود، ارائه برنامه ورزشی آنلاین و کاملا شخصی باتوجه به مشخصات بدنی هر فرد است. همچنین گزینه مدل انتخابی، این امکان را برای کاربر فراهم می‌سازد تا برطبق اولویت شخصیِ خود، ناحیه دلخواهش را انتخاب کند. مواردی که ذکر شد، تنها بخش کوچکی از قابلیت‌های بی‌شمار این برنامه است. برای آشناییِ بیشتر با این نرم‌افزار کاربردی، ما را در این نقد و بررسی همراهی کنید.

 

نگاهی به برنامه ورزشی فیتامین

پس از ورود به نرم‌افزار و وارد کردنِ اطلاعاتی شامل شماره تلفن، ایمیل و رمز عبور، با برنامه‌ای حرفه‌ای، قابل فهم و کاربرپسند روبه‌رو خواهید شد. به‌منظور عملکرد بهتر نرم‌افزار و تکمیل ثبت نام، لیستی از پرسش‌های مختلفی مرتبط با مشخصات فردی و سطح توان بدنی شما طراحی شده است. شما میتوانید ابتدا با مشاور و کارشناس ورزشی مشورت کنید و بعد عضو فیتامین شوید. کارشناس ورزشی فیتامین، همیشه در کنار شماست.این یک ویژگی خاص فیتامین است.

هر اطلاعات و امکاناتی که برای کاهش وزن و تناسب اندام بخواهید، از طریق صفحه اصلی برنامه‌ی فیتامین در اختیارتان قرار داده می‌شود؛ از جمله آن‌ها می‌توان به مواردی همچون برنامه‌ها، تمرینات، سایزگیری، نتایج، محاسبات تناسب اندام، مدل انتخابی، عکس و ویدئو اشاره کرد. در ادامه، به توضیح مختصری از هر یک خواهیم پرداخت. برنامه ورزشی فیتامین

برنامه: این برنامه ورزشی، متنوع و متناسب با هر سلیقه و مدل بدنی، جهت استفاده کاربران طراحی شده است. برای دسترسی به برنامه‌ها و مدل انتخابی، پرداخت درون برنامه‌ای لازم خواهد بود.

تمرینات ورزشی: تمرینات ورزشی استاندارد و مفید، به تفکیکِ دسته‌‌بندی‌هایی همچون بازو، سرشانه، سینه، شکم و عضلات لگن در این قسمت گذاشته شده‌ است. تمرینات به‌صورت عکس و ویدئو، به همراه توضیحاتی مفید در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

سایزگیری: در این قسمت می‌توانید نسبت به وارد کردنِ سایز هر قسمت از بدن خود اقدام کرده تا در آمارگیری و طراحی برنامه کاملا شخصی، به کار برده شوند.

نتایج: با وارد کردن اطلاعات مربوط به تمریناتی که روزانه انجام می‌دهید و همچنین سایز خود، در کنار بخش پشتیبانی، قادر به مشاهده آمار پیشرفتتان در قالب نمودار خواهید بود.

محاسبات تناسب اندام: تعدادی شاخص و ابزار اندازه‌گیری در این قسمت گنجانده شده تا نسبتِ تناسب اندام شما را محاسبه و گزارش دهند.

ویدئو: استفاده از ویدئوهای حرکات ورزشی که این بخش در دسترس شما قرار می‌دهد، کمک می‌کند تا حرکات مربوط به مدل انتخابی خود را به صحیح‌ترین شکل انجام دهید.

خرید: همان‌طورکه پیش‌تر نیز ذکر شد، دسترسی به برخی بخش‌های برنامه از راه ارتقاء نرم‌افزار و پرداختِ درون برنامه صورت می‌گیرد، که با انتخاب این قسمت امکان‌پذیر است.

 

از فیتامین بخواهید:

  • مشاهده آمار پیشرفت خود
  • امکان افزودن مطالب توسط کاربر
  • ارائه ویدئوهایی جهت افزایش انگیزه کاربران
  • ارائه آموزش تمرینات ورزشی در قالب تصویر و ویدئو
  • وجود ابزارهای اندازه‌گیری تناسب اندام و ارائه گزارشات دقیق
  • ارائه برنامه ورزشی متناسب با هر توان، سلیقه و استایل بدنی

 

سخن آخر

برنامه ورزشی فیتامین (اولین برنامه ورزشی آنلاین) با امکانات و اطلاعات کاربردی که به‌صورت رایگان و یا با هزینه‌ای بسیار کمتر از باشگاه‌های ورزشی، در اختیار کاربران قرار می‌دهد،  اولین و یکی از کامل‌ترین و مؤثرترین نرم‌افزارها در حوزه ورزش به حساب می‌آید. با انتخاب این برنامه کاربردی، شادابی و نشاط و استایلی متناسب و جذاب به خود هدیه دهید.

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!