0

با سابقه ترین برنامه کاهش وزن تضمینی

دسته بندی ها : اطلاعات عمومی ورزش, ورزش، سلامتی ۶ اسفند ۱۳۹۷ Ali.kharidar 373 بازدید

شما همان الهه رژیم‌های شکست ‌خورده‌اید؟ رژیم‌هایی که کاهش وزن تضمینی را به همه چاق‌ها مژده داده‌اند؟!

می‌دانیم که حس خیلی بدی است که علاوه‌بر خودتان، اطرافیانتان هم شما را یک فردِ شکست‌خورده بدانند و دستِ‌کم بگیرند؛ اما به جای ناامید شدن، با این مطلب از فیتامین همراه شوید تا راز کاهش وزن دائمی و تضمینی را پیدا کنید.

 

ضرورت استفاده از رژیم لاغری و کاهش وزن

پرخوری، بد خوری و کم‌تحرکی، زمینه‌سازِ چاقی و ابتلا به بیماری‌های خطرناک و مشکلات دردسرساز بسیاری است.

بنابراین برای مدیریت صحیحِ سبک زندگی،‌ نیاز به یک مشاور تخصصی دارید، تا باتوجه به شرایط بدنی، سلامت، بیماری و عادات غذایی و تحرک یا عدم تحرک شما، بهترین برنامه رژیم لاغری و تناسب اندام را تجویز کند.

 

مشکلی به نام کاهش وزن ناگهانی

کاهش وزن ناگهانی بدون رژیم: عوامل مختلفی باعث لاغری و کاهش وزن ناگهانی می‌شود.

در برخی موارد، استرس و اضطراب، مصرف داروهای مختلف، ابتلا به انواع بیماری همچون دیابت، سرطان، پُرکاریِ تیروئید، نارسایی قلبی و بیماری انسدادی ریه باعث این عارضه می‌شود.

 

کاهش وزن ناگهانی با رژیم: شاید تا همین لحظه، به اندازه نصف سنتان رژیم گرفته‌اید و یا از دمنوش‌ها و برنامه‌های لاغری استفاده کرده‌اید؛ اما متأسفانه بعد از گذشت یک دوره کاهش وزن ناگهانی، با عوارض جسمی و روحی، و اضافه وزنِ بیشتری مواجه شده‌اید.

درست است که تجربه در زندگی نقشِ سازنده‌ای دارد، اما احتیاط شرط عقل است. فراموش نکنید که آسیبِ بعضی از رژیم‌های کاهش وزن و تمرینات غیراصولی، تا حدی  است که هیچ راه برگشتی برای شما نمی‌گذارد.

 

چاقی شکم و کاهش وزن را جدی بگیرید

شاید خیلی‌ها به شوخی بگویند، شکمی که روی کمربند بیفتد و جا خوش کند، نشانه لاکچری بودن است، اما این نقش را افراد پولدار در فیلم‌ها بازی می‌کنند.

شما هم قطعاً تا الان دیگر بهتر از هرکسی می‌دانید که چاقی، بی‌تحرکی و اضافه‌شدن طبقات شکم، چه عوارض و حس بدی دارد.

حتی از بروز بیماری‌های ناشی از چاقی و بی‌تحرکی که بگذریم، حس شکست در برابر پوشیدنِ یک لنگه جوراب را باید کجای دلمان بگذاریم؟

بله، منظورمان همان لحظه پوشیدنِ یک جفت جوراب است. هربار موقع خم‌شدن، شکمتان قبل از شما وارد صحنه می‌شود و نمی‌گذارد با دلِ خوش جورابی که همسرتان هدیه داده را بپوشید.

بنابراین اگر می‌خواهید شکمی عضلانی داشته باشید و به دنبال آن به تناسب اندام برسید، باید چربی‌های انباشته‌شده در ناحیه شکمتان را از بین ببرید.

 

۳ سؤال پرتکرار کاربران درباره کاهش وزن

 1. من قبلاً کاهش وزن بدون ورزش داشتم، اما وزنم مثل روز اول شده. چیکار کنم؟
 • شما باید در کنار برنامه رژیم غذایی که از دکتر می‌گیرید؛ برطبق یک برنامه ورزشی هم پیش بروید که با ترکیب تمرینات قدرتی و هوازی، علاوه‌بر زیبایی اندام، چربی‌سوزی هم داشته باشید.

 

 1. آیا کاهش وزن باعث شُل‌شدن و افتادگیِ پوست می‌شود؟
 • بله؛ با از دست‌دادنِ عضلات، این اتفاق می‌افتد. برای پیشگیری از این مشکل باید طبق تمرینات یک برنامه ورزشی اصولی پیش بروید.

 

 1. آیا کاهش وزن روی ریزش مو هم تأثیرگذار است؟
 • بله؛ برای برطرف‌شدنِ ریزش مو باید مولتی ویتامین‌هایی که در رژیم هست را مصرف کنید.

 

 

کاهش وزن اصولی از نظر متخصصان تغذیه ورزشی

 • رژیم غذایی سالم، سبک زندگی صحیح و انجام ورزش منظم، سه اصل مهم و ضروری برای رسیدن به لاغری و تناسب اندام است. با رعایت‌نکردن هرکدام از این موارد، دوباره خیلی سریع به وزن قبلی‌تان باز خواهید گشت.
 • ورزش دارای مزایای فراوانی از جمله افزایش توان بدنی، عضله‌سازی، پیشگیری از انواع بیماری، تثبیت وزن، سفت‌شدنِ بدن و جلوگیری از شُلی و افتادگیِ پوست بعد از رژیم، شادابیو نشاط و تناسب اندام است.
 • حالا ورزش را با تمام مزایای فوق‌العاده آن، در کنار یک رژیم غذاییِ سالم و کم‌کالری تصور کنید و بدن خوش‌فرم و ایده‌آل خود را بسازید.

 

کاهش وزن دائمی فقط یک راه دارد

وقت آن رسیده که با بهترین رژیم کاهش وزن یعنی برنامه رژیم غذایی آنلاین دکتر کرمانی و برنامه ورزشی آنلاین فیتامین آشنا شوید. این برنامه‌های حرفه‌ای، کاهش وزن، سایز و تناسب اندام دائمی شما را تضمین می‌کنند.

 

کاهش وزن با رژیم غذایی آنلاین دکتر کرمانی

در رژیم اینترنتی به‌اندام دکتر کرمانی با انتخاب لیست‌های غذاییِ متنوع و دسترسی به بزرگ‌ترین بانک جامع کالری و پشتیبانیِ دو هفته یک‌بارِ مشاورین برنامه غذایی، به‌راحتی می‌توانید ماهانه شاهد ۴ کیلوگرم کاهش وزن باشید.

 

کاهش وزن با برنامه ورزشی آنلاین فیتامین

گروه فیتامین با دغدغه کم‌تحرکی در جامعه امروز شکل گرفته و اهداف بسیاری از جمله سلامتی، تناسب اندام، شادابی و نشاط را دنبال می‌کند.

در برنامه ورزشی آنلاین فیتامین، می‌توانید با انجام تمرینات کاملاً‌ شخصی متناسب با مدل بدنی خود با پشتیبانیِ کارشناسان و متخصصان ورزشی باتجربه، تا زمانِ رسیدن به تناسب اندام و استایل دلخواه خود، پیشرفتتان را بررسی و کنترل کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان با مربی ورزشی عدد ۱ را به سامانه ۳۰۰۰۶۰۲۶۳۶ پیامک کنید.

 

نتیجه‌بخش اول

کاهش وزن بدونِ پیروی از یک برنامه حرفه‌ای ممکن است پیامدهای جبران‌ناپذیری داشته باشد.

پس لطفاً یک‌بار برای همیشه، واردِ بازی‌های تبلیغاتیِ نشوید و به وعده‌های اغراق‌آمیزِ لاغری و پیکرتراشی اهمیت ندهید.

اگر می‌خواهید متفاوت لاغر شوید و تجربه‌ای مثل رژیم‌های قبلی نداشته باشید، باید عزم خود را جزم کنید و بهترین و تضمینی‌ترین راه کاهش وزن دائمی را برگزینید.

 

لاغری و کاهش وزن تضمینی یعنی ارائه یک رژیم غذایی سالم و اصولی برای کاهش وزن، سوزاندن چربی‌های شکم و پهلو و و تناسب اندام کل بدن. اگر فرصت کمی دارید و می‌خواهید وزن کم کنید، پس شما نیاز به برنامه کاهش وزن تضمینی دارید. اگر هم اطرافیانتان، شما را استادِ گرفتن رژیم غذایی می‌دانند و بارها شکستتان را دیده‌اند، کاهش وزن تضمینی به شما کمک می‌کند تا خودتان و دیگران را شگفت‌زده کنید. در این مطلب، بهترین و معتبرترین راه رسیدن به کاهش وزن تضمینی را برایتان خواهیم گفت تا در سریع‌ترین زمان ممکن به اندام ایده‌آل خود برسید.

 

معرفی باسابقه‌ترین برنامه کاهش وزن تضمینی

برای کاهش وزن تضمینی و تناسب اندام به یک برنامه اصولی نیاز دارید تا شما را به بهترین شکل ممکن به هدفتان برساند. این برنامه شامل دو بخش رژیم غذایی و برنامه ورزشی است که در ادامه هرکدام را معرفی خواهیم کرد.

 

رژیم غذایی آنلاین دکتر کرمانی

حتماً شما هم با برنامه‌های پیچیده‌ و مختلفی برای کاهش وزن برخورد داشتید که فقط فرآیند کاهش وزن را دشوارتر می‌کنند، اما دیگر جای ناامیدی نیست؛ با راهکارهای ساده و قدرتمندِ رژیم کاهش وزن تضمینی دکتر کرمانی، می‌توانید به‌راحتی به وزن ایده‌آل خود برسید؛ البته شرط رسیدن به هدفتان، این است که با دقت و پشتکار، از مراحل این رژیم غذایی پیروی کنید.

 

کاهش وزن تضمینی

 

رژیم غذایی سالم چیست؟

رژیم غذایی سالم، رژیمی است که به حفظ و بهبود سلامت عمومی بدن کمک می‌کند. رژیم غذایی به همراه ورزش می‌تواند خطر ابتلا به بیماری‌هایی از جمله چاقی، بیماری‌های قلبی، دیابت نوع ۲، فشارخون بالا و سرطان را در شما کاهش دهد. برخلاف آنچه خیلی از افراد تصور می‌کنند، داشتن رژیم غذایی سالم می‌تواند بسیار ساده و آسان باشد.

به‌طور خلاصه باید گفت که رژیم غذایی، مجموعه اصول و نکاتی است که برای یک فرد تعریف می‌شود تا با کمک گرفتن از آن‌ها بتواند بیش از هر چیز به برنامه غذایی خود نظم بخشد. این رژیم شامل وعده غذاییِ اصلی و میان‌وعده است که باتوجه به شرایط جسمانی هر شخص و نیاز روزانه او به انرژی در طول روز بخش‌بندی می‌شود.

 

برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناس تغذیه عدد ۱ را به سامانه ۳۰۰۰۶۰۲۶ پیامک کنید.

 

مزیت‌های رژیم غذایی دکتر کرمانی

می‌دانیم که وسوسه‌های زیادی هستند که باعث می‌شود شما از رژیم گرفتن خسته یا ناامید شوید؛ مثلاً محرومیت‌های غذایی، اما رژیم دکتر کرمانی به این مسئله توجه ویژه‌ای داشته است. انتخاب لیست دلخواه کمک می‌کند که هیچ حس محرومیتی نداشته باشید و گرسنگی به شما فشار نیاورد. همچنین میزان غذای مشخص در برنامه، برای سیر شدن کافی است و در مهمانی‌ها هم می‌توانید بدون محدودیت، طبق همان برنامه پیش بروید.

رژیم غذایی دکتر کرمانی به شما می‌آموزد که چگونه خودتان کنترل برنامه غذایی را به دست بگیرید؛ همچنین حساب خوراکی‌هایِ مصرفی و وزنی که کم می‌کنید را داشته باشید و به مرور زمان به فردی بااراده و با انگیزه و البته دانا تبدیل شوید؛ این نکته را تجربه چندین ساله در زمینه رژیم و صحبت‌های رکوردداران سایت تأیید می‌کند.

 

تأثیر ورزش در تثبیت وزن بعد از اتمام رژیم

بعد از رژیم کاهش وزن، احتمال اینکه پوستتان آویزان شود، زیاد است؛ این حالت مانند چین پرده‌های لوکس است! این چین برای پرده زیباست، اما برای انسان را خودتان تصور کنید! پس چه کار کنیم که از این پوست شُل و اضافی خلاص شویم؟ بگذارید خیلی سریع و خلاصه بگوییم که بهترین راهکار، ورزش است‌؛ البته ورزش لزوماً شلیِ پوست را از بین نمی‌برد،‌ اما تأثیر خیلی زیادی در بهبود یا جلوگیری از شل‌شدن پوست شما در حین رژیم دارد.

انجام ورزش منظم می‌تواند علاوه‌بر پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های قلبی، دیابت، فشارخون بالا و سرطان، باعث کاهش سایز و وزن شود و تناسب اندام و سفت‌شدن پوستتان بعد از کاهش وزن را تضمین کند، اما از چه برنامه‌ای استفاده کنیم تا علاوه‌بر کاهش سایز تضمینی، تمام این خصوصیات گفته شده را هم داشته باشد؟

 

برنامه ورزشی آنلاین فیتامین

کاهش وزن تضمینی

 

یک برنامه ورزشی اصولی باید کاملاً شخصی‌سازی شده باشد؛ یعنی طبق مدل بدنی و خصوصیات و شرایط فرد، ازجمله بیماری‌ها و محدودیت‌های مختلف، توسط یک تیم حرفه‌ای و مطمئن طراحی شده باشد. بعد از درخواست‌های مکرر کاربران سایت دکتر کرمانی، برای معرفی یک برنامه ورزشی اصولی، تیم به‌اندام دکتر کرمانی با همکاری کارشناسان باتجربه تربیت بدنی تصمیم به طراحی نرم‌افزار «برنامه ورزشی آنلاین فیتامین» گرفت.

 

مزیت‌های برنامه ورزشی فیتامین

دیگر نیازی نیست برای دریافت برنامه ورزشی، چند روز منتظر مربی بمانید، برنامه ورزشی آنلاین فیتامین این امکان را به شما می‌دهد تا در هر زمان از شبانه‌روز، با وارد کردنِ اطلاعات بدنیِ خود و تکمیل مراحل ثبت نام، برنامه ورزشی شخصی خود را دریافت کنید. شما می‌توانید تنها با استفاده از یک گوشیِ هوشمند و اتصال به اینترنت، به برنامه خودتان دسترسیِ کامل داشته باشید.

از مزیت‌های دیگر برنامه ورزشی فیتامین می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • پرداخت هزینه کمتر از نصف؛
 • دسترسی آنلاین از سرتاسر نقاط ایران؛
 • امکان انتخاب مکان ورزش (باشگاهی یا خانگی)؛
 • پشتیبانی دائمی برای مشاوره با متخصصان ورزشی باتجربه؛
 • بهره‌مندی از مربی خصوصی – آموزش یک به یک (مربی به ورزشکار)؛
 • مجموعه تمرینات جذاب، متنوع و چالشی متناسب با فرم بدنیِ شخص؛
 • انتخاب زمان انجام تمرینات ورزشی، محدود به ساعت کاریِ باشگاه نبوده و می‌توانید ۱۱ شب یا ۴ صبح تمریناتتان را آغاز کنید.

 

 

سخن آخر

یادتان باشد این خودتان هستید که باید قدم آخر را بردارید و برای تغییر در سبک زندگی‌تان تصمیم جدی بگیرید. پس فرصت را از دست ندهید و با خیال راحت برای رسیدن به کاهش وزن تضمینی اقدام کنید. کارشناسان به‌اندام دکتر کرمانی و مربیان گروه ورزشی فیتامین تا رسیدن شما به اندام ایده‌آل در کنارتان خواهند بود.

 


تهیه شده توسط گروه فیتامین با همکاری به اندام دکتر کرمانی

یه راه آسون‌تر برای ارتباط با ما عضویت در کانال فیتامین

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

 1. simaa گفته :
  ۰۹:۵۲ ۱۳۹۷/۱۱/۰۱

  برنامه کاهش وزن چقدر طول میکشه؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه :

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!